Ми є компанією, що спеціалізується на виконання підрядів, які полягають в наданні наших співробітників для виконання роботи на конкретних посадах на основі договору підряду.

Ми надаємо фахівців, що спеціалізуються на будівництві металоконструкцій і споруд (елементи наземних і водних споруд, трубопроводів тощо).

Наші співробітники – фахівці з України, Білорусі, Росії та інших країн, які набули досвіду будівництва і ремонту суден, електростанцій і їх обладнання, мостів, ліфтів, олімпійських об’єктів, щогл зв’язку, веж вітряних електростанцій і т.д.

Вони виконували монтажні і ремонтні роботи на верфях, нафтопереробних заводах, на хімічних і складальних заводах. Вони знайомі з обробкою різних типів сталі або алюмінію з використанням відповідних методів сварки. Предоставляем послуги , привабливі для наших клієнтів щодо ціни і якості.

Ми беремо на себе всі обов’язки, пов’язані з наймом працівників: – всі формальності, пов’язані з перебуванням працівника на території Польщі і ЄС – медичні огляди, що відповідають должності- дозволи, необхідні для працевлаштування працівника, видані органами / інституціями в Польщі і ЄС – забезпечення проживання і інформаційна підтримка.

Перед початком роботи на робочому місці організовуються відповідні тренінги, в тому числі з охорони праці та техніки безпеки. Працівники забезпечуються потрібної робочим одягом і засобами захисту. Остаточне прийняття працівника на роботу може бути визначено за допомогою тесту кваліфікації, проведеного на об’єкті.