працевлаштування в ЄС

STEELCONST – прогресуюча компанія яка займається виробництвом, будівництвом і ремонтом металоконструкцій різних типів і складності. У цій галузі ми виросли в потужну сучасну компанію, успішно заявивши про себе вже більше 5 років. Починаючи з невеликих підрядів металоконструкцій, трубопроводу, барж, рибальських ботів, деталей нафтових вишок, комплектуючих гідро-електростанцій та інших легких і важких металоконструкцій.

Компанія STEELCONST і її надійні європейські партнери освоїли високий технічний потенціал усіма сучасними технічними можливостями щодо виконання комплексів робіт пов’язаних з металоконструкціями у всіх стадіях виробничого циклу. Європейська компанія Стілконст і її партнери постійно розширюють свою продукцію і функціонал наявністю досвіду роботи на експорт і здатністю реалізації складних проектів.

Наші замовники є провідними європейськими компаніями, що підтверджує технічну міць STEELCONST і зростання кваліфікацій наших фахівців. У стадії розвитку, компанія Steelconst паралельно своєму виробничому напряму стрімко веде діяльність в будівництві житлових і комерційних об’єктів.

На сьогоднішній день в нашій компанії працевлаштовані понад 400 осіб з високим рівнем заробітної плати, в комфортних умовах праці. Наші співробітники – фахівці України, Росії та Білорусії (а також інших країн) з офіційним оформленням, попередньо без будь-яких витрат.